• Zetor FORTERRA HSX

  Síla, odolnost a efektivita

  Forterra HSX je vybavena nejnovější technologií: poslední generace Power Shuttle, nová pětistupňová převodovka s třístupňovým násobičem, také výkonnější hydraulika, HitchTronic, LCD displej, delší rozvor pro větší stabilitu traktoru, bezpečnostní sedadlo řidiče a další — to je síla, odolnost a efektivita od Zetoru.

  Motor

  Traktory Forterra HSX jsou vybaveny 16ventilovými motory ceněnými pro vysoké převýšení točivého momentu (více než 36 %) a úsporným vlastnostem, díky kterým 225ti litrová nádrž vydrží na celý pracovní den.

  Převodovka

  Pětistupňová převodovka s třístupňovým násobičem a řazením reverzace pod zatížením nabízí 30 rychlostí dopředu i vzad a automatické řazení násobiče. Nová konstrukce řazení přináší uživateli menší řadící síly.

  Hydraulika

  Dva pomocné válce hydrauliky zajišťují rovnoměrné zatížení traktoru a zdvihací sílu až 70 kN. Modely Forterra HSX jsou vybaveny nejnovější technologií automatické regulace tříbodového závěsu HitchTronic.

  Kabina

  Přístrojová deska s LCD panelem s množstvím informací pro řidiče a elektronika s CAN protokolem pro jednoduchou servisovatelnost. Bezpečnostní spínač v sedadle řidiče pro vyšší bezpečnost obsluhy.

 • Soubory ke stažení

 • Fotogalerie